Aktualności

Lider Polskiego Biznesu dla Stal-Systems S. A.

28.01.2019

Lider Polskiego Biznesu dla Stal-Systems S.A

 

26 stycznia 2019 r. po raz 25 w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXVIII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu.

 

Zadaniem konkursu jest wyróżnianie i nagradzanie firm i ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzących działalność społeczną i charytatywną.

 

Za najwyższą, jakość i bezpieczeństwo prowadzonych inwestycji, rzetelność, solidność i terminowość, stałe zwiększanie miejsc pracy oraz za zaangażowanie w działalność charytatywną, Spółka Stal-Systems S.A. Została nagrodzona tytułem oraz Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu

 

Tytuł oraz Statuetkę z rąk organizatorów, odebrał Prezes Zarządu Spółki Pan Stanisław Olejarka.

 

Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki, ale również jakość i nowoczesność usług, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

 

Właściciele oraz Zarząd Spółki, składają gratulacje i podziękowania pracownikom, współpracownikom, oraz wszystkim osobom które przyczyniły się do budowania Marki oraz potencjału jakim jest Firma Stal-Systems S.A.

 

WsteczWstecz Czytaj następny

Partnerzy