O firmie

O firmie

Spółka STAL-SYSTEMS S.A. rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2006 r. jako Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STAL-SYSTEMS wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w branży konstrukcji stalowych, budowlanych i energetycznych.

 

W roku 2008 właściciel PW STAL-SYSTEMS wniósł swoją działalność aportem do Spółki Stal-Systems Sp. z o.o. Nastąpił dynamiczny rozwój firmy, która poprzez liczne inwestycje, (m. in. Wybudowanie i wyposażenie nowej hali produkcyjnej) oraz pozyskanie wysoko wykwalifikowanej kadry znacząco zwiększyła swoje możliwości produkcyjne, które dziś wynoszą ok. 600 T przerobu stali miesięcznie.
W roku 2011 Właściciel postanawia przekształcić Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Spółkę Akcyjną.

W ciągu minionych lat działalności firma nawiązała szereg kontaktów z liczącymi się partnerami w kraju i za granicą, co umożliwiło jej nieustawiczny rozwój, ugruntowując tym silną pozycję na rynku producentów konstrukcji stalowych. Doświadczenie zdobyte w trakcie ponad ośmiu letniej obecności na rynku oraz wysokie kwalifikacje pracowników sprawiają, że jest ona w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym projektom w zakresie produkcji i montażu konstrukcji stalowych.

Na dzień dzisiejszy firmę tworzy zespół ponad 300 osób, w pełni zaangażowanych w pracę.
Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników, krótkim terminom realizacji zadań oraz wysokiej jakości oferowanych usług przy korzystnych cenach pozwalamy naszym klientom oszczędzić cenny czas i koszty realizacji inwestycji.

Stal-Systems S. A. jest dużym pracodawcą w regionie, wspiera również lokalne przedsięwzięcia społeczne, kulturalne i sportowe. Jest sponsorem III ligowej drużyny piłkarskiej

 

Wólczanka Stal-Systems Wólka Pełkińska: http://wolczanka.futbolowo.pl/

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Zobacz >>.

 

Partnerzy