Praca - Spawacz

Stal-Systems S.A.

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Wólka Pełkińska, Region: Podkarpackie

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą MAG 135,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Rzetelność, sumienność i odpowiedzialność
  • Motywacja do nauki i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze.
  • Mile widziane osoby z grupą inwalidzką.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę przy największych inwestycjach w Polsce,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Atrakcyjny pakiet medyczny dla pracowników.
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań,

Aplikację prosimy przesyłać na adres: praca@stalsystems.eu.

Partnerzy