Praca - Projektant

Stal-Systems S.A.

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Projektant

Miejsce pracy: Katowice, Region: Śląskie

Opis stanowiska:

  • Inicjowanie postępu technicznego, zwłaszcza w zakresie oprogramowania komputerowego z celu maksymalizacji efektów ekonomicznych zarówno na budowach jak i w projektowaniu,
  • Wdrażanie w firmie, w tym prowadzenie szkoleń, w zakresie biernego korzystania z dokumentacji w 3D,
  • Wdrażanie w firmie elementów BIM,
  • Bieżące rozwiązywanie zagadnień projektowych powstających na budowach,
  • Bieżąca współpraca z kierownikami budowy,
  • Opiniowanie dokumentacji dostarczanej przez zlecającego, w tym analizowanie możliwości uzyskania oszczędności,
  • Udział, w zakresie technicznym, w przygotowywaniu ofert,
  • Przygotowanie materiałów wyjściowych do podzlecenia dokumentacji,
  • Nadzór, koordynacja i opiniowanie dokumentacji podzlecanej,
  • Odbiór pod względem technicznym dokumentacji od podwykonawców,
  • Wykonywanie pełnej dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z kosztorysantami, autorami harmonogramów i projektantami innych branż.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie w projektowaniu, w szczególności konstrukcji stalowych, udział w projektach dla przemysłu,
  • Biegła znajomość programów obliczeniowych i programów do projektowania konstrukcji,
  • Dobra znajomość przepisów i norm,
  • Kreatywne podejście do spraw projektowych,
  • Znajomość procesów i zagadnień inwestycyjnych w budownictwie kubaturowym i przemysłowym,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Mobilność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjny pakiet medyczny dla pracowników,
  • Pracę przy największych inwestycjach w Polsce,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań,
  • Zakwaterowanie w miejscu wykonywanej pracy.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: praca@stalsystems.eu.

Partnerzy