Praca - Inżynier Budowy

Stal-Systems S.A.

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Katowice, Region: Śląskie (możliwość wyjazdów służbowych)

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi (koordynacja robót, kontrola harmonogramu, kontrola jakości, kontrola stanu BHP), działając z upoważnienia i polecenia kierownika budowy,
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja materiałowa i jakościowa, dokumentacja BHP, dokumentacja powykonawcza),
  • przegląd, kontrola i ocena dokumentacji projektowej,
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną,
  • sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej,
  • prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej i koncesyjnej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum zamawiającego po zakończeniu budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Mobilność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjny pakiet medyczny dla pracowników,
  • Pracę przy największych inwestycjach w Polsce,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań,
  • Zakwaterowanie w miejscu wykonywanej pracy.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: praca@stalsystems.eu.

Partnerzy