Praca - Inspektor ds. BHP

Stal-Systems S.A.

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Bogatynia, Region: Dolnośląskie / powiat zgorzelecki

Zakres zadań:

  • realizacja obowiązków służby BHP wynikającej z rozporządzenia,
  • nadzorowanie stanu bezpieczeństwa na budowie i raportowanie nieprawidłowości,
  • pełnienie funkcji doradczej i kontrolnej w zakresie BHP na budowie,
  • kontrolowanie i eliminowanie zagrożeń w trakcie realizacji robót,
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP,
  • prowadzenie szkoleń i instruktaży dla Pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji i ewidencji BHP pracowników – kontrola ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, uprawnień,
  • kompletacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia,
  • przygotowywanie analiz i raportów z zakresu BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 2 – letnie doświadczenie w pracy w służbie BHP bezpośrednio na projekcie/budowie,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z obszaru BHP i ppoż. I ochrony środowiska,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość specyfiki prac wykonywanych w branży energetycznej/budowy, montażu konstrukcji stalowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjny pakiet medyczny dla pracowników,
  • Pracę przy największych inwestycjach w Polsce,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań,
  • Zakwaterowanie w miejscu wykonywanej pracy.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: praca@stalsystems.eu.

Partnerzy